Home » Aktualnosći » Kiermasz 2013

Kiermasz 2013

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY – 12, 13 GRUDNIA 2013

Świąteczny kiermasz wpisał się już na stałe w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. W tym roku odbył się 12 i 13 grudnia, a motywem przewodnim była pomoc choremu Michałkowi Kucharskiemu, dla którego jedyną szansą powrotu do zdrowia jest bardzo kosztowna operacja w USA.

Organizatorami kiermaszu byli uczniowie Samorządów Uczniowskich SP3 i GIM z opiekunkami p. Haliną Barlak i p. Anetą Burą.

Piękne przedmioty cieszyły oko, a pomysłowość twórców zachwycała przybywających na zebrania rodziców. To przedsmak świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole.

Były kolorowe serduszka ustrojone przez nauczycieli i pracowników szkoły, pięknie ozdobione torebki na prezenty wykonane przez p. H. Barlak, kolorowe świecące bombki, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, aniołki, świeczniki i wiele, wiele innych przedmiotów; wszystkie własnoręcznie zrobione przez uczniów.

Dochód uzyskany ze sprzedaży świątecznych wyrobów w kwocie 480 zł został przekazany na pomoc Michałkowi. Pozostałą kwotę – ok. 220zł przeznaczono na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim uczestniczącym w kiermaszu świątecznym serdecznie dziękujemy !!!